.

skylarpu 9 Капацитивни екран на Допир Панел 211*126mm за 1024x600 GPS Андроид Ракопис Екран Екран на допир панел Стакло Бесплатен превозот

skylarpu 9 Капацитивни екран на Допир Панел 211*126mm за 1024x600 GPS Андроид Ракопис Екран Екран на допир

DEN 1137.60

Износ
Това е достапна


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако вашиот потврда време излегува,што се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Благодарам многу !
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.Производот е бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која може да'т да се следи по парцела лево Кина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,и да додадете на пари за следење. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ве молиме не't open спорот во рок од 65 дена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
211x126mm
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен:
211x126mm
QC:
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
државната:
во парк
Големина:
9''inch
Активната област димензија:
211x126mm