.

39x45mm Антички Сребрен Цинк Легура Двојно Лав Круна Сидро Шарм Pendant Одговара За Накит Одлуки 15PCS

39x45mm Антички Сребрен Цинк Легура Двојно Лав Круна Сидро Шарм Pendant Одговара За Накит Одлуки 15PCS

DEN 369.60

Износ
Това е достапна


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку брза испорака методи слободно ако износот на повеќе од $9. Ве молиме изберете продавачот превозот методи и забележав ни да се намали превозот цена кога ќе ги нарачате . 2.Ако вашата цел износ под $9 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 15pcs
Боја : антички сребрен
Големина : 39x45mm
Тежина : 6g/pc
Облик : двојно лав круна сидро
Големината беше мерена со рака , може да имаш мала грешка , ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка .
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LY228
Шарм Тип:
Двојно лав круна сидро
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
39x45mm
Тежина:
6g/pc
Материјал:
Легура
Обликот:
Двојно лав круна сидро