.

Arashi YZF R6 CNC Мотор Лизгачот Заштитник Рамка Мотор Guard Покрие Несреќа Лизгачи За ЈАМАХА R6 2006 2007

Arashi YZF R6 CNC Мотор Лизгачот Заштитник Рамка Мотор Guard Покрие Несреќа Лизгачи За ЈАМАХА R6 2006 2007

2399.52
DEN 2160.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница
Бренд:Arashi
Име : Моторот Заштитник Серија
100% Сосема Нов И Врвен Квалитет!
Висока Температура Отпор,Трајни и Анти Несреќа
Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила

8 Бои : Портокал Сива,Зелена Сива,Бела Сива,
Црна, Сива,Сиво Црна,Црвена Сива,Сина, Сива,Златен Сива(Како Слика Ќе Видите)

Компатибилен :
За YAMAHA YZF R6 2006 2007
Пакетот Вклучува:Сет 1 x Arashi Мотор Лизгачи (Заградата се Вклучени)
Забелешка: Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања ,
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
000cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Ширина:
000cm
Име На Модел:
EG024A
Објектот Должина:
000cm
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум За Супериорна Сила
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Компатибилен:
YZF R6 2006 2007