.

Жените црвена Чипка габа чипка ѓердан половина должина Тешки бела боја везови ѓердан вест блуза колиер femme лажни јака

Жените црвена Чипка габа чипка ѓердан половина должина Тешки бела боја везови ѓердан вест блуза колиер femme

408.00
DEN 384.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
Waledise