.

Тонер чип TK857 за Kyocera TASKalfa 400ci 500ci боја ласерски печатач кертриџ рефил ОЕМ

Тонер чип TK857 за Kyocera TASKalfa 400ci 500ci боја ласерски печатач кертриџ рефил ОЕМ

DEN 72.00

Износ
Това е достапна


Тонер чип TK857 за Kyocera TASKalfa 400ci 500ci боја ласерски печатач кертриџ рефил ОЕМ
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе . Се користи еден досега и тоа функционира како што треба.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано.

Повеќе информации

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
TASKalfa 400ci/500ci
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
KYOCERA
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
К/C/M/Y
Печатач mdoel:
TASKalfa 400ci/500ci
печати принос:
Б.К
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
кертриџ модел:
TK857