.

Sexay Бразилецот Длабоко Бран Коса 4 Снопови Еден Пакет Со Затворање T1B/27 Русокоса Ombre Бразилецот Човечка Коса Ткаат Со Чипка Затворање

Sexay Бразилецот Длабоко Бран Коса 4 Снопови Еден Пакет Со Затворање T1B/27 Русокоса Ombre Бразилецот Човечка

10656.00
DEN 5435.00 -49 %

Износ
Това е достапна


П : дали тоа Ќе пролевање и метежот?
A : Пролевање : неколку насоки почетна пролевање на нова коса е нормално. Ние секогаш ја укажуваат клиентите печат weft пред да инсталирате и четкање со широк-заб. Прекумерна пролевање ќе предизвика страна weft сечење или dynes. Ве молиме секогаш да се запечати edns ако се намали weft за инсталација и чувајте го moisturized.
Метежот : Обично, нашата коса ќе не метежот, бидејќи тоа е cuticle непроменети човечка коса. Сепак, сувост, нафта &земја build-up, солена вода или не се чешла надвор дневна ќе доведе до метежот и пролевање. Ве молиме следете ги нега на коса настава и употреба добар шампон&средството за смекнување на косата да се мие косата два пати неделно.
П : Може ли да го боја на другите боја и да прават други стил?
A : Да, нашиот влакната се 100% човековите влакната може да се бојадиса и permed. Сепак, често обоена и
permed ќе се направи штета на косата, дури и уништување на влакната. Ве молиме не го сторат тоа често.
П : Зошто не се кратки и влакната на weft?
О : Кога влакната се намали од страна на донаторите ,тоа е еден пакет на долго косата и не weft. Должина на косата треба да се свитка за
шиење weft.Тоа е причината зошто постојат кратки влакната од една страна. Ве молиме не грижете се за тоа, таа нема влијание на косата
во потрага, и не ќе влијае на коса со помош и квалитет.
П : Како да се измери коса должина?
A : За брановидна коса, ве молиме да се рашири тоа да го прави, тогаш се направи мерење.
Sexay Бразилецот Длабоко Бран Коса 4 Снопови Еден Пакет Со Затворање T1 B/#27 Русокоса Ombre Бразилецот Човечка Коса Ткаат Со Чипка Затворање

Повеќе информации

Протегала должина:
12 14 16 18+10Closure, 12 14 16 18+12Closure, 14 16 18 20+12Closure, 14 16 18 20+14Closure, 16 18 20 22+16Closure, 18 20 22 24+16Closure, 20 22 24 26+18Closure, 20 22 24 26+20Closure
затворање дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Бренд Име:
SEXAY
Текстура:
Длабоко Бран
Број На Модел На:
YF2TB1B27DWC
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Најдолг Коса Дел:
>=10%
Bleachability:
Потемни Бои
Фабрика Директни Цена:
20 Години Xuchang Коса Фабрика
Предмети по Пакет:
4 Снопови Коса Ткаат Со 1 Парче Исти Затворање
Затворање Големина:
4x4 Чипка Затворање, Мека Швајцарската Чипка
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче за 1 парче Коса Ткаат И 30-60g за 1 Компјутер Затворање
Може Да Се Permed:
Yes
Број На Модел На:
Бразилецот Длабоко Бран Коса
Боја На Коса:
T1B/27 Русокоса Ombre Боја
Услуга:
1 МЕСЕЦ БЕЗ ПРИЧИНА СЕ ВРАТИ
време на испорака:
6-24 Часа Превозот Надвор
Дополнителни Услуги:
Прилагодено(налепници, тагови, кеси, затворање, перики, итн.)