.

3SFC149 Нова Година Бебето Црвено Девојки Дедо Мраз Костими За Деца-Деца Божиќ Партија Подарок Давателот Cosplay Облека Кејп Фустан Шапка

3SFC149 Нова Година Бебето Црвено Девојки Дедо Мраз Костими За Деца-Деца Божиќ Партија Подарок Давателот Cosplay

908.64
DEN 818.00 -10 %

Износ
Това е достапна


3 SFC149 Нова Година Бебето Црвено Девојки Дедо Мраз Костими За Деца-Деца Божиќ Партија Подарок Давателот Cosplay Облека Кејп Фустан Шапка
Божиќ Носии За Девојки Божиќ Костимот Девојки Фенси Божиќ Облечи Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-страница : ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Нашата компанија :
1. Ние не може да гарантира која земја и кога треба увоз барања.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. и некои може да strecthed многу голема, expecially XL луѓе.
Tks за вашето разбирање & соработка однапред
Добар квалитет,прифатлива цена
Толку Убава ,не пропуштајте ја!
Секси, Топла и удобна
Ви благодариме за вниманието!
За нашата фабрика :
. Продавачот плати се врати Превозот надомест кога постојат било кој квалитет на проблем или погрешна предмети биле испратени
За локални даноци и царините :
Локалните даноци и царините можеби се случи во некои земји, Купувачот или percipient е одговорен за сите тие даноци и давачки.
Производи детали : Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.1 PC/ Пластична кеса Големината на S/M/L Боја Како што е прикажано Опис Стил : Новина Ткаенина Тип : Velour Силуета : А-Линија Фустани Должина : Коленото Должина Деколте : Круг Јака Ракав Должина : Долги Ракави Разубавувањето : Bowknot Шаблон Тип : Комбинација Сезона : Есен,Зима Пакет Содржина : 1 x Фустан за Перење не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :

Answer : ___________________________ Note :
1. пред цел, pls контактирајте со нас за проверка, можете да ни кажете вашиот биста, половината, колковите големина, ние ќе провери дали тоа ви одговара, затоа што некои бесплатен големина помала а потоа нормално.
Повратни информации :
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе
работиме со вас да го реши секој проблем во време и ние ќе ги почитуваме вашите
предност, услуги на Клиентите е нашиот Број 1 цел.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
3SFC149
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Koolee
Тема:
божиќ носии за девојки
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
божиќ носии за девојки
Пол:
Момчиња
Возрасна Група:
Деца
Име:
Секси-сон
Материјал:
Spandex
Големина:
110cm,120cm,130cm,140cm,150cm
време на испорака:
Акции објект може да испрати 1-3 работни дена
Место на Потекло:
Кина