.

ZJMZYM Висок Квалитет на Пневматски Дијафрагмата Пумпа BML-10 Двоен начин Пневматски Циркулираат Пумпа 0.15-0 .8 Mpa 18L/мин 8m Топла Продажба

ZJMZYM Висок Квалитет на Пневматски Дијафрагмата Пумпа BML-10 Двоен начин Пневматски Циркулираат Пумпа 0.15-0

DEN 7104.00

Износ
Това е достапна


ZJMZYM Висок Квалитет на Пневматски Дијафрагмата Пумпа BML-10 Двоен начин Пневматски
Циркулираат Пумпа 0.15-0 .8 Mpa 18 L/мин 8m Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : BML-10 двонасочна дијафрагмата пумпа
Работен притисок : 0.15-0 .8 Mpa
Максимално вшмукување : 8 метри
Фиксна нога дупка : дијаметар од 9
Максимален излез проток : 18 L / минута
Максимална испорака на вискозитет : 1000 cps
Големина : 24 * 25 * 27cm
Тежина : 5 KG

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
пневматски
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
BML-10
Гориво:
пневматски
Притисок:
Други
Теорија:
Дијафрагмата Пумпа
Примена:
пневматски дијафрагмата пумпа
Број На Производ:
FH349
Име:
BML-10 двонасочна дијафрагмата пумпа
Работен Притисок:
0.15-0 .8 Mpa
Максимално вшмукување:
8 Метри
Фиксна нога дупка:
дијаметар 9
Максимален излез проток:
18L / мин
Максимална испорака вискозност:
1000 cps
Големина:
24 * 25 * 27cm
Тежина:
5KG