.

Топла Продажба 10pcs/многу Шарени Скршена Лушпа Камен Смола Snap Копчето Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија Ѓердан Накит

Топла Продажба 10pcs/многу Шарени Скршена Лушпа Камен Смола Snap Копчето Шарм Одговара 18mm/20mm DIY Snap Хривнија

124.80
DEN 81.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
NS-01
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm