.

НС Градина LED Пченка Сијалица 50W E40 Големи име магнат Завртка База 360 степени Потоп Светлината DLC Квалификувани tuinverlichting

НС Градина LED Пченка Сијалица 50W E40 Големи име магнат Завртка База 360 степени Потоп Светлината DLC Квалификувани

6635.04
DEN 2322.00 -65 %

Износ
Това е достапна

НС Градина LED Пченка Сијалица 50 W E40 Големи име магнат Завртка База 360 степени Потоп Светлината DLC Квалификувани tuinverlichting
Затворен & Отворено Употреба
Апликации : градина/street/паркингот/магацин
кујна/трпезарија/супер-пазар/продавници
Може да се користи како крошна светилка, пост врвот, pendant светлина,уличното осветлување, магацински осветлување, паркинг светлина, дворот светло..и така натаму.
Клиентот ФотоВистински Шут

Лесно Да Се Инсталира & Посветла
Директно замени традиционалните светилка : CFL/МЗ/КРИЕШЕ/HPS
Забелешка : ве Молиме да го отстраните или passby оригинални баласт, capacitor или стартер, кога го замени КРИЕШЕ/HPS/МЗ
Производ структура
Висока Лумен 7711lm & Алуминиумска Легура Тело
Детали Шоу

Да Драги Купувачи
Превозот
1.Цел ќе бидат испратени во рок од 5 дена по исплата потврди.
2. Ве молиме да се обезбеди ЦЕЛОСНА&ТОЧНИ Примачот Информации кога ќе цел, како што целосно име, полна адреса, телефонски број, пост код.
3. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблем за вас.
4. Ако вашиот купувачот заштита се случува да се кандидира надвор и што уште не добивате, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе prelong заштита за вас.
5. Данокот треба да се плати од страна на купувачот, ако е потребно.
Испраќање или Враќање
Ние нудиме ја или враќање на производ проблем или превозот задоцнување;
За повторно испраќање, ние ќе ги сноси на превозот надомест.
За враќање на парите, ние ќе разговараме за она што не е во ред со производот.
Ние ја цениме секоја цел и клиент, било проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ви благодариме!

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
природата бела, топло бела, кул бело
Wattage:
Corn Bulb 50W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
База E27, База E40, База E26, База E39
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
Моќ Толеранција:
2%
Напон:
100-277v
сертификација:
UL
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
Плоштад
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
2835
База Тип:
E40
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
NS
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Должина:
127*142
лумен/W:
150lm/w
Лумен:
7711lm
Примена:
крошна светилка, пост врвот, pendant светлина,уличното осветлување, магацински осветлување, па
Обезбедување На Квалитет:
3 години гаранција tuinverlichting
Материјал:
Алуминиум легура
B:
E26 E27 E39 E40
Сертификат:
УЛ/DLC/Осветлување Факти