.

Fcare 8PCS=4 пара 40, 41, 42, 43, 44, 45 плус големина долга нога бизнис calcetines мажите памук фустан свадба црни чорапи екипажот чорапи

Fcare 8PCS=4 пара 40, 41, 42, 43, 44, 45 плус големина долга нога бизнис calcetines мажите памук фустан свадба

DEN 763.68

Износ
Това е достапна


Welome на Сонце Убаво Sock!!!
Стоката во Jiangsu Врвот чувајте се од врвен квалитет, конкурентна цена, ние ќе ви ги даде најдобрите и навремена услуга~
Ние ги здружија за заштита на потрошувачите активности, ве молиме да бидат сигурни да се купи!
Можете да се меша купите предмети од мојата продавница заедно~
Ние поддршка на Големо и мало . Јас може да ви даде голема попуст ако имате голема цел.
Клиент Информации :
Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls docontact нас, прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по плаќање завршен примени.
3) Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздух парцела, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена
4) ве Молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Гаранција и Гаранција :
1) ве Молиме контактирајте со нас Пораки ако не сте добиле објект во 25 дена, ние ќе ви помогнат да се провери тоа за детали. И Ако не може да се добиваат по 30days., Ние може да го препрати или враќање на пари за вас.
2) Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте ме прв во редот за процесот на замена или враќање на средствата. Тоа мора да се врати во рок од 7 дена.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот.
Други Политики :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање еднаш нашата време на располагање.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими, ве Молиме да не ја напушти негативни повратни информации или неутрален повратна информација, без каква било комуникација. Ние може да ги реши сите проблемот да се исполнат за вас.
3) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4) ве Молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте?т примен објект во 30 дена, бидејќи имаме споменато превозот време постојано. И ние гарантираме за да ви понуди задоволни резолуција.
Ве потсетам : Постои 1-2 см должина разлика според текст метод. Ќе сакате да се разбере.

Повеќе информации

Големина:
40-45 EU size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
долга нога чорапи 350MD-2
Бренд Име:
Fcare
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Spandex,Памук
Големина:
EU40 45 големина
боја:
Црна