.

Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За РКА RCT6573W23 таблет компјутер

Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За РКА RCT6573W23 таблет компјутер

720.00
DEN 684.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја. Ви благодариме
. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати на e Задоволство&Повратните информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис?s развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба . Превозот и Ракувањето со Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . Наплата&Размена Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .
Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката .Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Ние само се гарантира компатибилноста Топло совети ве Молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Тоа?лл само да ви треба 1 минута Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи .Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел .

Повеќе информации

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
RCT6573W23
Компатибилен Бренд:
За РКА