.

JJC GSP-1300D 0.01 Ултра-тенок Камера Екранот Покрие Оптичко Стакло LCD Екран Заштитник за CANON 1300D/Бунтовнички T6 /1200d/ T5

JJC GSP-1300D 0.01 Ултра-тенок Камера Екранот Покрие Оптичко Стакло LCD Екран Заштитник за CANON 1300D/Бунтовнички

DEN 454.08

Износ
Това е достапна

Ве молиме изберете соодветна превозот начин пред купување на производи.За повеќе детали,може да се консултираат за да ги локалните обичаи, пред купување на производи. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Ние би сакале да ве потсетам дека на увозните давачки,даноци или дополнителни трошоци донесе од страна на вашиот локалните обичаи ќе биде одговорен за купувачите.01" Ултра-тенок Камера Екранот Покрие Оптичко Стакло LCD Екран Заштитник за CANON 1300 D / Бунтовнички T6, 1200d / Reb ел T5 / EOS 1500 D / EOS 2000 D / EOS БАКНЕЖ X90 / БУНТОВНИЧКИ T7
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Повеќе информации

Бренд Име:
JJC
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
GSP-1300D
Пакет:
Yes
Име:
Ултра-тенок LCD Екран Заштитник
Материјал:
оптичко стакло
Светлина:
95%
Нула Отпор Индекс:
9H
Дебелина:
0.01 (0,3 mm)
За:
CANON 1300D / Бунтовнички T6, 1200d / Бунтовнички T5