.

Sehuoran Голем Студ Обетки За Жена Мода Накит Цинк Легура Капе Масло Долги Обетки Нови Пристигна Топла Продажба Жена Earring

Sehuoran Голем Студ Обетки За Жена Мода Накит Цинк Легура Капе Масло Долги Обетки Нови Пристигна Топла Продажба

220.32
DEN 154.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.(исклучува кинески празник ) 3.
Добредојдовте на нашата Продавница! Ние се сигурни Кина Големо онлајн продавница и со висок квалитет на производи, ќе купи производи по најдобра цена тука
Ние сме специјализирани во различни додатоци.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .бесплатен превозот само за цел поголема $5.Ви благодариме за разбирањето!
.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNl NG ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена
HK ПОСТ : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 дена
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати ако од денот таа е примена.00 g/Пара Известување 1.особено жените додатоци.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по акција во близина,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.Поради рака Направи и рака Дизајн , Долго големина со поголема или помала од 3% е дозволено .НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Добредојде и да се најде свој изненадување!
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ако овој објект е во сопственост на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината ве Молиме љубезно, истакна пред да се направи ред , ви благодарам !


1. Ако вашата цел е помалку од $5 , само може да ви испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 4.Спецификација Точка Име : Студ Обетки За Жена Обетки Стил : Трендовски Earring Материјал : Цинк Легура Студ Обетки ,Капе Масло Големина : Како Слика Н W : 15.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E0278
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Sehuoran
Обетки Тип:
Студ Обетки