.

Нова Пролет Есен Самоубиец Јакна Мажите Секојдневен Солидна Мода Тенок Самоубиец Пилот Јакна Грб Мажите Правец на Прекинувач Јакна, Плус Големина М-8XL

Нова Пролет Есен Самоубиец Јакна Мажите Секојдневен Солидна Мода Тенок Самоубиец Пилот Јакна Грб Мажите Правец

2185.44
DEN 1180.00 -46 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница Сите големина е азија големина,а не Сад/Европска големина, па ве молиме да се купи поголем 2 -3size кога ќе го поставите цел Висина 175cm, тежина 78kg, се погодни да се носат големина XXL

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Манжетната Стил:
Rib ракав
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
ПОЛКОВНИКОТ CATLEN
Број На Модел На:
Самоубиец Јакна Мажите Самоубиец Пилот Јакна Грб Мажи
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Nnmber:
FY1718
Број На Модел На:
јакна мажи,зимска јакна мажи,самоубиец јакна
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL.5XL.6XL.7XL.8XL
боја:
сина, црна
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
нова пролет есен:
самоубиец јакна мажи
Повик Солидна Мода Тенок:
Пилот-Самоубиец Јакна Грб Мажи
Плус Големина М-8XL :
Правец На Прекинувач Јакна