.

A1286 2008 Сјајни Целосна собранието Нови LCD ScreenComplete Собранието За Macbook Pro 15 A1286 Сјајни 2008 година

A1286 2008 Сјајни Целосна собранието Нови LCD ScreenComplete Собранието За Macbook Pro 15 A1286 Сјајни

DEN 12000.00

Износ
Това е достапна


Производ A1286 Сјајни Нови 100% Тестирани LCD Екран diaplay Собранието За Macbook Pro 15" A1286 Сјајни 2008 година се Вклопуваат Модел За A1286 Одговара Година 2008 Услови за 100% Вистински , Нови Работи , Тестирани Пакет Стандарден пакет со меур Гаранција 90-180days
Повеќе модели за референца За Macbook A1278 (2008) екран собранието За Macbook A1278 (2009 2010) екран собранието За Macbook A1278 (2011) екран собранието За Macbook A1278 (2012) екран собранието За Macbook A1286 (2008)екран собранието За Macbook A1286 (2009 )екран собранието За Macbook A1286 (2010 2011)екран собранието За Macbook A1286 (2012)екран собранието За Macbook Air A1369 екран собрание (2010-2011) 6pin За Macbook Air A1466 екран собрание (2012-2015) 12pin За Macbook Air A1370 екран собрание (2010-2011) 6pin За Macbook Air A1465 екран собрание (2011-2012) 12pin За Macbook Ретината A1425 2012 За Macbook Ретината A1398 2012 За Macbook Ретината A1398 2013-2014 За Macbook Ретината A1398 2015 Година За Macbook Ретината A1502 2013-2014 За Macbook Ретината A1502 2015 Година За Macbook Ретината A1534 2015 2016 година екран собрание (Злато,злато се Зголеми,Sliver, Сива ) За Macbook Pro A1706 A1708 (Sliver, Сива) За Macbook Pro A1707 (Sliver, Сива)

Повеќе информации

Големина На Екранот:
A1286
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
за A1286
Бренд Име:
WOLIVE
Компатибилен Бренд:
apple
Компонента Тип:
LCD Full собрание
Одговара модел:
за A1286
Одговара година:
2008 Година
боја:
Сребро.
Големина На Екранот:
15
Услови:
100% Вистински , Нов , На Работа , Се Тестирани
Пакет:
Стандарден пакет со балон
Гаранција:
90-180days
време на испорака:
во рок од 1-3 дена
Пратката рок:
EMS ,DHL ,FedEx ,UPS-от, итн
Рок на плаќање:
Paypal ,TT ,Western Union ,Money Gram и др