.

12 Компјутери Прстен Големина Прилагодувач Вметнете Guard Tightener Редуктор Промена На Големината На Техник Алатки

12 Компјутери Прстен Големина Прилагодувач Вметнете Guard Tightener Редуктор Промена На Големината На Техник

114.24
DEN 80.00 -30 %

Износ
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Спирала-базиран дизајн обезбедува сит се вклопуваат и лесен за користење
Може да се користат за да се заврши вашиот прстен бенд цврсто со неколку чекори, и исто така лесно да се отстрани тоа
Тоа е чиста транспарентно, така што никогаш не треба да се грижите за тоа што ќе се намали убавината на вашиот накит
Спецификација :
Материјал : Пластика
Должина : стан.9.7 cm/3.82"
Боја : Јасно,Како на сликата прикажани
Количина : 12 Компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
12x Прстен Adjusters (без мало пакет)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
9.7cm
Производ Карактеристики:
Прстен Прилагодувач Алатки
Објектот Висина:
0cm
Материјал:
Пластични
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Прстен Sizers
Број На Модел На:
Прстен Adjusters
Објектот Тежина:
20G