.

Електронска Цигара SMOK TFV12 Принцот Сијалица Pyrex Стаклена Цевка 8ml за TFV12 Принцот Резервоарот SMOK Маг Комплет се Држиме Принцот Комплет S200

Електронска Цигара SMOK TFV12 Принцот Сијалица Pyrex Стаклена Цевка 8ml за TFV12 Принцот Резервоарот SMOK Маг

381.60
DEN 344.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Пакет листата : 3*TFV12 Принцот Сијалица Pyrex Стаклена Цевка(Само за TFV12 Принцот Резервоар, а НЕ за каква било друга резервоарот )

Повеќе информации

боја:
3pcs
Број На Модел На:
SMOK TFV12 Принцот Сијалица Pyrex Стаклена Цевка
Бренд Име:
SMOK
Компатибилен Модел:
TFV12 Принцот Резервоарот
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Материјал:
Стакло
Капацитет:
8ml