.

Eslieb Сопствени направени Сирена Свадба Фустани Appliques чипка Копчето Свадба Наметки Vestido Де Novias венчаница XF17078

Eslieb Сопствени направени Сирена Свадба Фустани Appliques чипка Копчето Свадба Наметки Vestido Де Novias венчаница

36432.00
DEN 20038.00 -45 %

Износ
Това е достапна


+

Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Воз Должина:
100cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Половината:
Империја
Назад Дизајн:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
Eslieb
Број На Модел На:
XF17078
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина