.

топла продажба модни хематит виножито Делфин pendant додатоци diy додатоци HP1121

топла продажба модни хематит виножито Делфин pendant додатоци diy додатоци HP1121

2198.40
DEN 1561.00 -29 %

Износ
Това е достапна


Производот се покаже случај
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : виножито
Материјал : Боја Галвански Хематит Камен
Пакување Количина : 20 Парчиња
Код Бр. HLB1121
Големина Приближно : 38x43mm
Секоја тежина: 18g
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница! Сакаат да видиме многу наскоро!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
HP1121
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
хематит
Patern:
Pendant
Материјал:
хематит
боја:
виножито
кодот:
HP1121