.

10pcs Ултра Јасно/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филм Guand Покритие За Blackberry Движење 5.5 инчен Заштитна Фолија

10pcs Ултра Јасно/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филм Guand Покритие За Blackberry Движење 5.5

129.12
DEN 118.00 -9 %

Износ
Това е достапна

Ултра Јасно/Мат/Нано анти-Експлозија LCD Екран Заштитник Филм Guand Покритие За Blackberry Движење 5.5 инчен Заштитна Фолија + платно
Нашите производи , купи две или повеќе, тоа може да понуди 5%
Драг пријател : ви Благодариме за посетата на нашата продавница! Ние се продаваат thistouch екран заштитник на супер ниска промоција на цена! Промоција : мало на големопродажната цена! 100% guarenteed квалитетот+Professional пакување+Супер ниска цена+Бесплатно брза испорака=Супер зделка! Answer : ___________________________ Note : Русија треба да се обезбеди целосна име , па пакет ќе пристигна на безбедно ,благодарение Опис : Condision : 100% Сосема Нов.Дизајниран за совршено се вклопуваат со LCD екран. Многу транспарентни, Анти-прашина, Анти-нула . затоа, не се грижите дека ќе влијае на вашиот гледање . Заштита на вашиот телефон пред LCD екран од прашина и гребнатини и да ги елиминираат отсјај. Нуди тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. Придава без проблеми со авто-почитуваат површина; не остава остатоци, кога ќе се отстрани. Инструкции за 4 слоеви Екран Заштитници : 1. Темелно Исчистете го вашиот екран. 2. Излупете назад слој ознака "1" една педа или така, се применуваат guard со почеток во една страна на вашиот екран. 3. Користејќи кредитна картичка или слично, мазна меурчиња како што се утврдат чуварот на екранот. 4. Полека се Отстрани слој ознака "2" и ќе завршиш! Пакет се Вклучени : 10pcs * Пред Екран Заштитник (БЕЗ Мало КУТИЈА),НЕ се Вклучени мобилен телефон. 10pcs * Ткаенина за Чистење

Повеќе информации

Материјал:
Јасно, Мат, Нано анти Експлозија
Бренд Име:
YANLUANY
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Blackberry
Пакет:
No
Карактеристики:
Мат,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон екран заштитник
Производство Област:
Кина Копното
Модел:
За Blackberry Движење