.

2 ПАРЧИЊА Предупредување Автомобил Налепници Стрелката НЕ е ДОБРО ТРКИ Мотокрос Decal Браници Автомобил Стил 7x5cm

2 ПАРЧИЊА Предупредување Автомобил Налепници Стрелката НЕ е ДОБРО ТРКИ Мотокрос Decal Браници Автомобил Стил

264.00
DEN 238.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Производи име : Мотоцикл Налепница НЕМА ДОБАР ТРКАЧКИ Автомобил Винил Decal Рефлексивни
Големина : ~ 6x5cm
Пакување : 2 КОМПЈУТЕРИ
Детали :
Направени на квалитетот 3 M 610 материјал
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни, OEM наредби се добредојдени.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела изгледа како sliver бела.
Неонски Серија (како што се Неонски жолта, неонски розова, неонски зелени итн) НЕ се рефлексивни.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
7cm
дизајн:
Цртан филм
Бренд Име:
DXYMOO
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
5cm
Модел:
Други
Име На Модел:
345
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
глава
Материјал Тип:
3M