.

50 Парче Портокал Кварцен Кристал Фацетирани Маслиново Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки Одговара Ѓердан Нараквица со што За Жените DIY 6-11mm

50 Парче Портокал Кварцен Кристал Фацетирани Маслиново Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки Одговара Ѓердан

95.52
DEN 72.00 -25 %

Износ
Това е достапна


50 Парче Портокал Кварцен Кристал Фацетирани Маслиново Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки Одговара Ѓердан Нараквица со што За Жените DIY 6-11mm
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 6x4mm,8x6mm,11x8mm Дебелина : 4mm,6mm,8mm Дупка Големина : 1mm,1.2 mm,1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Портокал Облик : Маслиново Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & Ѓердан
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
6x4mm, 8x6mm, 11x8mm
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
W08747,W08761,W08775
Објектот Тежина:
40
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Маслиново масло