.

6 компјутери Коса Клипови Устата Професионални Фризерски Клун Sectioning Клипови Крокодил Шноли Салон за Нега на Коса Стил Алатки

6 компјутери Коса Клипови Устата Професионални Фризерски Клун Sectioning Клипови Крокодил Шноли Салон за Нега

120.48
DEN 94.00 -22 %

Износ
Това е достапна


100% Сосема нов и висок квалитет
Боја : Црвена,Црна,Сина,Виолетова
Материјал : Алуминиум & Пластика
Количина : 1 buc
Големина : 14 см,*1.4 cm
Пакетот вклучува :
6 Компјутери Коса Клипови Пакет

Повеќе информации

боја:
виолетова, сина, црна, црвена
Тип На Објект:
косата клип
Број На Модел На:
Q26Q05
Материјал:
Пластични
Количина:
6Pcs
Големина:
11.5*1.5*3cm
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
косата клип
Објектот:
100% сосема нов и висок квалитет
Совршен за :
фризерски салон и индивидуалната употреба
Големина на:
Прибл. 11.5*1.5*3cm(L*W*H)
Употреба:
за коса
Употреба 1:
косата клип
Употреба 2:
косата клипови
Употреба 3:
фризер
Употреба 4:
pince cheveux