.

Доналд Трамп Костим Маска за ноќта на Вештерките Реални Латекс Маскарада Карневалот Маска Худ Славна личност Лице COS Маска Ѕвезда Имитација Шоу

Доналд Трамп Костим Маска за ноќта на Вештерките Реални Латекс Маскарада Карневалот Маска Худ Славна личност

499.20
DEN 404.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Доналд Трамп Костим Маска за ноќта на Вештерките Реални Латекс Маскарада Карневалот Маска Худ Славна личност Лице COS Маска Ѕвезда Имитација Шоу
Производ Параметри :
Материјал : природните еколошки латекс (храна одделение)
Спецификација : целата на главата и на вратот
(Може да се сече со ножици за оние поголемите, ако окото дупки се премногу мали за вас.)
Големина : околу 23 * 23 * 28cm / 9.06 * 9.06 * 11.02 во
Употреба : може да се користи за фестивали, смешни перформанси, драма, странски јазик говори, партија spoof, видео разговор идол и обожување, ниту да се користат како лична колекција и внатрешна декорација.
Пакување Листа :
1 * Маска
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип:
Партија Маски
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Маска Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
Возрасни лица
Тип:
Карактер