.

ХС автомобил на воздух един пумпа A/C Компресор за Hyundai Tucson 2.7 L 2005-2009 977012E100 97701-2E100

ХС автомобил на воздух един пумпа A/C Компресор за Hyundai Tucson 2.7 L 2005-2009 977012E100 97701-2E100

5760.00
DEN 5472.00 -5 %

Износ
Това е достапна

за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус.Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
По продажба на услуги :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Две годишна Гаранција :
Ние обезбедуваат 1 година бесплатен одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
нови ХС автомобил на воздух един пумпа A/C Компресор за Hyundai Tucson 2.7 L 2005-2009 977012 E100 97701-2 E100
Производот Не.
Како да нарачате :
Пред да нарачате, ве молиме, повторно да ги проверите тоа е точниот производ на што треба. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел. : HY-AC697
Дополнителни Информации
Бренд HYoung
OE Бр 977012 E100 97701-2 E100
Компресор / Производителот
Примена
за Hyundai Tucson 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки.Така ќе ни даде порака по нарачка
Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработка.
Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Фабриката Агол :
Компресор тестирање :
Магацин :
Топло добредојде вашата нарачка наскоро ! Ние ќе ви ги даде нашите најдобри производи и услуга ! Ајде да започнете со цел сега . Ние ќе брод надвор стоката во рок од 3-7 дена откако плаќање во готово. за Бразилската клиенти :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.7 L 2005-2009
Компресор тип ХС
Напон 12 V
Тркало макара дијаметар [mm] (на бразди)
Број на жлебови 6
Масло тип ПАГ 100
Спецификации: DIAM N GOR ТЕНЗИЈА CULASSE
мм 6 PK 12v ХС
Масовна стока :
Pls љубезно информации :
За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу :
1. Ние може да напише било која вредност на стоката вашата цел на превозот фактура, која може да помогне во намалување на царинската такса. Или испратете ни го вашиот резервен дел за да бидете сигурни кој модел ќе го сакате.

Повеќе информации

Бучава(dB(A)):
NA
Влезна Моќност(W):
NA
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Осветленост Дел Број:
NA
Другиот Дел Број:
NA
Производителот Дел Број:
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Напон:
12V
Бренд Име:
UNOCAR
Коефициент На Перформанси(COP):
NA
Материјал Тип:
NA
Објектот Ширина:
28
Објектот Тежина:
8
Објектот Должина:
28
Објектот Висина:
28
Item ID:
HY-AC697
се применуваат:
за Hyundai Tucson 2.7 L 2005-2009
ОЕМ:
977012E100 97701-2E100