.

Nishine 30pcs 3.2 Жешка рачно изработени Ткаенина Лотос Цвет Коса Додатоци DIY Девојки Коса Клипови Headband Turban Цвет 13 Бои

Nishine 30pcs 3.2 Жешка рачно изработени Ткаенина Лотос Цвет Коса Додатоци DIY Девојки Коса Клипови Headband

DEN 527.52

Износ
Това е достапна

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет коса&headwear Димензии : 8cm.3.2" Боја : 13 бои Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 8g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 30pcs За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Повеќе информации

Големина:
without clip, with clip
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Chiffon,Spandex,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Nishine
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Материјал:
памук,ткаенина
Тип:
diy цвет
Тип На Објект:
Headwear
боја:
13 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
flower size is about 8cm,3.2
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација