.

Полжав е Гнездо Tote Чанта Лето Плажа Кеси Жена Слама Кеси женска Чанта Ратан Торба

Полжав е Гнездо Tote Чанта Лето Плажа Кеси Жена Слама Кеси женска Чанта Ратан Торба

DEN 634.56

Износ
Това е достапна


Полжав е Гнездо Tote Чанта Лето Плажа Кеси Жена Слама Кеси женска Чанта Ратан Торба
Големина : 28 см * 30 cm * 15 см ( Должина * Висина * Дебелина )
Материјал Состав : Ратан + Слама + Хардвер + Поставата
Пакет содржина : 1 x Кеси Жена
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Повеќе информации

Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Слама
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Обвивка Материјал:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Две
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Hasp
Тврдост:
Тешко
Надворешноста:
Никој
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
FONMOR