.

ZHAORU Слатководни Бисер 925 Фунта Sliver Жена Прстени Партија парична Казна Накит Свадба Бендови Кубни Zincon Цвет Прстен

ZHAORU Слатководни Бисер 925 Фунта Sliver Жена Прстени Партија парична Казна Накит Свадба Бендови Кубни Zincon

1094.40
DEN 876.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Цвет
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
NGSTC
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
ZR004
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Големина На Бисер:
8-9mm
Бренд Име:
ZHAORU
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг