.

бебе години rompers облека симпатична зајакот уво Маскирани бебе момче девојка Outwear се задржи топло задебелување на децата Jumpsuits

бебе години rompers облека симпатична зајакот уво Маскирани бебе момче девојка Outwear се задржи топло задебелување

1592.16
DEN 1035.00 -35 %

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[24563]
[xlmodel]-[custom]-[8888] добредојдовте на нашата продавница
ГОЛЕМИНА на МАСАТА (цм) Димензии Должина(рамо до нога) биста*2 Ракав тело должина 9 M 55 41 24 41 12 M 60 43 26 43 18 МИЛИОНИ 65 45 28 45 1cm=0.39 инчен За tiled големина мерење , ве молиме овозможи 1-3 cm се разликуваат .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24561]
[xlmodel]-[custom]-[24561]
[xlmodel]-[custom]-[8888] најдобри служи
Зачувам е префериран метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Alipay, Запад Унија , TT.
Ако овие е било за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) Пад на превозот. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
30-45 работни дена
Бразил
45-90 работни дена
1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации. pls контактирајте со нас, пред да се отвори на цел спор.
2)ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3)ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M
Бренд Име:
MiZi TerJoJo
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
bj1743
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers