.

XQNI Ретро Шема Кубни Циркон Хривнија&Anklet За Жените Дрвото на Животот Дизајн 2 Бои Женски Rhinestones Свадба Накит

XQNI Ретро Шема Кубни Циркон Хривнија&Anklet За Жените Дрвото на Животот Дизајн 2 Бои Женски Rhinestones Свадба

306.72
DEN 184.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Кубни Циркон Дрвото на Животот Дизајн 2 Бои Хривнија&Anklet За Жените Материјал : 18 K злато позлатен бакар/Бакар platinum/Циркон Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 170mm+35mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
XQNI
Должина:
170mm+35mm
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KS511
Материјал:
бакарни легури
Име:
Кубен Циркон Дрвото на Животот Дизајн 2 Бои Хривнија&Anklet За Жени
meterial:
18K злато позлатен бакар/Бакар platinum/Циркони
Тежина:
4g
Пол:
Жените
Синџир должина:
170mm+35mm
боја:
Бела/ Golden
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел > 180USD Слободни За DHL/EMS