.

Бесплатен превозот 3d човечки скелет/черепот прекривки покрие&навлаки 3pcs злато печат молец постелнина поставите близнак целосна кралицата цар големина

Бесплатен превозот 3d човечки скелет/черепот прекривки покрие&навлаки 3pcs злато печат молец постелнина поставите

2399.52
DEN 2256.00 -6 %

Износ
Това е достапна

САД $ 77.99 /set US $ 83.99 /set US $ 74.99-79.99 /set US $ 69.99 /set US $ 69.99 /set US $ 49.99-55.99 /set US $ 89.99-105.99 /set US $ 75.99-86.59 /set
Точка Име : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска + 2 парчиња навлаки (Оваа група не вклучува утешителот)
Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 2* Навлаки
Ткаенини : Микрофибер
Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Големина : Твин Големина : 1x Duvet на Корица : 173cmx218cm 2x Pillow Случај : 51cmx66cm Полна Големина : 1x Duvet на Корица : 203cmx228cm 2x Pillow Случај : 51cmx66cm Кралицата Големина : 1x Duvet на Корица : 228cmx228cm 2x Pillow Случај : 51cmx91cm Цар Големина : 1x Duvet на Корица : 264cmx228cm 2x Перница Случај : 51cmx91cm
Миење :
машина перат - Без хемиско чистење - Користете благ сапун - хлор - Кул железо ако е потребно.
Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.
Пакет :
еден сет во едноставни Поли Торба
Answer : ___________________________ NOTE : Откако плаќање,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.
Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само. Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на производот може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
Кога ќе го примите пакетот, ќе треба да се стави на утешителот во утешителот/прекривки опфаќа, eash да се мијат и заштита на вашиот утешителот да се задржи подолго време, а вие може исто така да се стави на вашиот сопствен утешителот/прекривки/ ватенка во утешителот капак.
Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
Технологија : Напредна технологија на печатење и боење.Не содржи никакви хемиски состав, ефикасно спречување на средина за размножување на бактериите.

Повеќе информации

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Количина:
3 еез
Број На Модел На:
Близнак/Full/Кралицата/Кралот
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Ткаенина Count:
40
Шаблон Тип:
Животните
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
1.56kg
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
тема count:
Yes
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други