.

Нови Пристигнување Ултра Тенкиот Таблет Назад Случај За Apple iPad Воздух 2 Кристално Јасна Транспарентен Силикон TPU Мека за iPad 6 A1566+Перо

Нови Пристигнување Ултра Тенкиот Таблет Назад Случај За Apple iPad Воздух 2 Кристално Јасна Транспарентен Силикон

DEN 215.52

Износ
Това е достапна


Ви благодарам многу за добар ден!.modname=ckeditor
Нови Пристигнување Ултра Тенкиот Таблет Назад Случај За Apple i Pad Воздух 2 Кристално Јасна Транспарентен Силикон TPU Мека за i Pad 6 A1566 A1567+Перо
Случај покрие обезбедува најдобар квалитет * 100% сосема нов. Ако не постои соодветна замена, на враќање ќе бидат издадени.
Сите стоки содржат следење на броеви. Ако вашиот објект не е доставен после 4 недели, ве молиме контактирајте со нас. Ни дава шанса да се служи.
бесплатен подарок :
Превозот и ракувањето со
Ние сме превозот на глобално ниво
Проектот е обично се испраќаат во рок од 24 часа од денот на приемот на плаќање во рамките на бизнис ден. Ако не, контактирајте со нас, на директен објект ќе биде испратена назад до нас, објектот ќе биде одбиена, нема следење на број и се враќа на испраќачот. Ние само ќе листа на стоки на адресата сте платиле. Сепак, ако е применливо, pin цената не вклучува никакви даноци / такси. * Издржлив и перат.
контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, можете да контактирате со оставање со нас преку e-mail или преку испраќање ни e-mail.
Следниве се исти како "
Ние ќе ги направи сите напори за да се минимизира било потрошувачка данок или V.
Објектите ќе бидат испратени преку воздухопловната, 7-20 дена (1-4 недели) во зависност од вашата локација.
Купувачот е одговорен за други транспортни трошоци дека врати објектот е одбиено или не може да се служи.
Услови на Продажба :
На враќање или замена на барањето може само да се врати во рок од 1 недела од денот на приемот на пакет за да се вратите на објектот со истите услови како и за прием. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во рок од 2 седмици, некои може да трае 4 недели. Брзо се подготви предмети во рок од 48 часа Златна Coupman решава проблемот во рок од 24 часа од работниот ден Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст!
Руски пријатели ве молиме имајте во предвид !!! - Поради новата политика на руската Обичаи, ве молиме да го пополните полно име на примачот,
Ако клиентот не се обезбеди, кои било неиспорака нема да биде одговорен
Не е доволно информации за цел. Следниве се исти како " Случај покрие обезбедува најдобра услуга Вистински слободен испорака по пошта да регистрирани воздухопловната или други превозот методи.
Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Ве молиме repack објектот внимателно. Совршен за форма. Вашето име аукција број и да се врати причина треба да бидат вклучени во е-маил. Задоволството на клиентите е нашиот најважен.
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Транспорт, ракување и трошоци за осигурување не се враќа. (Не вклучувајќи ги и саботите и неделите)
Забелешка : Ако изберете Aliexpress е Исполнување, ве молиме не заборавајте да го потврдите вашето логистика информации и плати на меѓународната превозот.

Повеќе информации

Бренд Име:
IRALAN
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
TPU
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Број На Модел На:
За apple ipad воздух за iPad 2 6
Пакет:
No
Функција:
Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина,Мека
Модел Компатибилност:
за ipad воздух 2/ipad 6 A1566 A1567
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
OPP вреќа