.

ОЕМ Нов Лаптоп, Тастатура за IBM/Леново AELZ7U00110 9Z.N7GSQ.D01 NSK-BCDSQ 01 25204960

ОЕМ Нов Лаптоп, Тастатура за IBM/Леново AELZ7U00110 9Z.N7GSQ.D01 NSK-BCDSQ 01 25204960

DEN 957.60

Износ
Това е достапна


За Испраќање Време 1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.
За Пратката 1.
Објектот Спецификација :
Нова За IBM/Lenovo Idea Pad U310 Серија НАС Тастатура
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Го Замени Дел Броеви:
T3 D1-НИ 25212663 25-204949 20204949 AELZ7 U00110 9 Z.D01 NSK-BCDSQ T3 D1-Бесплатен 25204991 25-204960
Компатибилни Модели :
За IBM/Lenovo Idea Pad U310 Серија лаптоп
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
За Повратни Информации 1. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Повеќе информации

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард