.

Палење Серпентина 07K905715D 07K905715F За AUDI A4 A6 П5 ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat 2.0 TFSI 07K 905 715D 07K 905 715 F

Палење Серпентина 07K905715D 07K905715F За AUDI A4 A6 П5 ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat 2.0 TFSI 07K 905 715D

825.60
DEN 784.00 -5 %

Износ
Това е достапна

0 TFSI 07 K 905 715 D 07 K 905 715 F Спецификација на Производот OE Бр 07 K905715 D 07 K905715 F Големина Стандардниот Модел Бр 07 K905715 D 07 K905715 F Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За АУДИ "ФОЛКСВАГЕН" Место на Потекло Гуангжу Тип Палење калем Тежина 0. Како western union,Телеграфска трансфер.е прифатена . Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи.

Повеќе информации

Осветленост Дел Број:
07K 905 715D 07K 905 715 F
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Палење Тип:
Посебна Палење
Тип:
Отворете Магнетно
Бренд Име:
ONYPEI
Производителот Дел Број:
07K905715D 07K905715F
Материјал:
Стандард
Тип:
палење серпентина
ОЕМ:
07K905715D 07K905715F
Автомобил Производител:
За Ауди ФОЛКСВАГЕН
Големина на:
Стандард
Гаранција:
1 години
Број На Модел На:
07K905715D 07K905715F
Производ Состојба:
Висок квалитет
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
07K905715D 07K905715F
Точка име:
палење серпентина