.

8000 Метри Портокал Индустриски Overlock Машина За Шиење Полиестер Конец За Шиење Линија

8000 Метри Портокал Индустриски Overlock Машина За Шиење Полиестер Конец За Шиење Линија

DEN 335.52

Износ
Това е достапна


Материјал : Полиестер.
Димензии : Висина : 10.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
Идеален за конвенционалните и индустриска машина крои.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
Извонредна затегнувачка цврстина и боја-постојаност. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.1 cm, база ширина : 6.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Ние може да се испрати на предмети во 2-6 работни дена од приемот расчисти исплата.
Боја : види слика
Должина : 8000 yd. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
Тоа дава многу меки се чувствуваат.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
Оваа корисна тема може да се користи и за двата рака & машини за шиење.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
На конец за шиење е идеална мулти-цел тема. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.

Повеќе информации

Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обоена
Функција:
Висока Издржливост