.

ELOMAN Луди партија ПРЕДВОДЕНА очила 15 бои клуб showtime Флеш ЕЛ светлина Колективна карневалот маска за лице

ELOMAN Луди партија ПРЕДВОДЕНА очила 15 бои клуб showtime Флеш ЕЛ светлина Колективна карневалот маска за лице

477.60
DEN 335.00 -30 %

Износ
Това е достапна


очила големина : 15.3*14.3 cm
Батерија : 2*АА Батерии (Превозот не се вклучуваат)

Повеќе информации

Бренд Име:
ELOMAN
Повод:
Блескав Време:
Може да ја замените батеријата
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
Toy005
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со