.

Бесплатен Превозот 20Set/многу Оригинални Gamepad Проводници Филм JDM-030 За PS4 Контролер Џојстик

Бесплатен Превозот 20Set/многу Оригинални Gamepad Проводници Филм JDM-030 За PS4 Контролер Џојстик

863.52
DEN 820.00 -5 %

Износ
Това е достапна


20pcs/многу Оригинални Gamepad Проводници Филм JDM-030 За PS4 Контролер Џојстик

Повеќе информации

Бренд Име:
CUQUN
Со USB:
No
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
No
Број На Модел На:
Оригиналниот Проводници Филм JDM-030 За PS4
Број На Модел На:
JDM-030
Точка име :
Оригиналниот Проводници Филм JDM-040 За PS4 Контролер
боја:
транспарентен зелена
Пакување:
стандарден пакет
Компатибилен:
за Playstation 4
Тежина:
0.005kg