.

Dragon Ball Z Супер Saiyan Намали Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Аниме Налепници

Dragon Ball Z Супер Saiyan Намали Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Аниме Налепници

114.24
DEN 63.00 -45 %

Износ
Това е достапна

modname=ckeditor
големина : S 10cm*6cm големина : m 15cm*9cm големина : L 20cm*12cm Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ година надворешен живот. ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Повеќе информации

Големина:
20cmx12cm, 15cmx9cm, 10cmx6cm
Бренд Име:
XY
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Класичен Филм
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
E309
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
12cm
Тип На Објект:
Налепници