.

Amorita бутик silver925 срцето collarbone синџир ѓердан

Amorita бутик silver925 срцето collarbone синџир ѓердан

491.52
DEN 344.00 -30 %

Износ
Това е достапна


925 Silver со 14 K злато позлатен срцето collarbone синџир ѓердан

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
Amorita бутик
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TB3002