.

100pcs восклик ставивме дизајн шарм легура црна печење заврши симболи шарм pendant за накит diy CH0195

100pcs восклик ставивме дизајн шарм легура црна печење заврши симболи шарм pendant за накит diy CH0195

1252.80
DEN 1115.00 -11 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE : кога ќе го купите 2sets, можете да го добив 5% попуст

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
лов љубов
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CH0195