.

За Олимп PEN E-PL8 E-PL7 PL8 PL7 Дигитална Камера 0.3 mm 9H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник LCD Филм

За Олимп PEN E-PL8 E-PL7 PL8 PL7 Дигитална Камера 0.3 mm 9H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник LCD Филм

421.92
DEN 337.00 -20 %

Износ
Това е достапна


За Олимп PEN E-PL8 E-PL7 PL8 PL7 Дигитална Камера 0.3 mm 9 H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник LCD Филм

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Олимп E-PL8 E-PL7 PL8 PL7
Големина:
3.0inch
Бренд Име:
ХОБИТОТ
Употреба:
Камерата
Материјал:
Јапонија Калено Стакло
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
feature1:
Анти-отпечаток,Анти-Нула
feature2:
Анти-слој масло, вода-доказ
Feature3:
висок transmittance
Feature4:
Со Мало Пакет
feature5:
2.5 D заоблени работ
Компатибилен Device1:
За Олимп PEN E-PL8 E-PL7 PL8 PL7