.

Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Chrysler 300 300C Гранд Voager водоотпорен трајни товар килими теписи

Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Chrysler 300 300C Гранд Voager водоотпорен трајни товар килими

4752.00
DEN 4229.00 -11 %

Износ
Това е достапна

modname=ckeditor
*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************
**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************
**************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Повеќе информации

Боја Име:
Црна, вино црвено, Виолетово, Кафеава, Беж, кафе
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Chrysler Модел:
300C
Објектот Должина:
65
Објектот Ширина:
46
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
1.8kgs
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Chrysler
Име На Модел:
1127chrysler
Објектот Висина:
25
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Текстурата на материјалот:
Leatherwear
Применливи тип на возилото:
Посебен автомобил
Обработка на прилагодување:
Yes
Боја:
Вино црвено, виолетова, црна, кафеава, беж, кафе