.

Кинески гроздобер рака подготвени мастило lotus позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба студија ресторан Обичај мурали de papel parede

Кинески гроздобер рака подготвени мастило lotus позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба студија

DEN 1392.00

Износ
Това е достапна


Кинески гроздобер рака подготвени мастило lotus позадина,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба студија ресторан Обичај мурали de papel parede
Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!

Повеќе информации

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Број На Модел На:
17128216
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Гроздобер