.

За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Мото додатоци CNC Алуминиум Нога Страна Стојат Зголемување За KTM 1290 ADV 1050 1090 adv

За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Мото додатоци CNC Алуминиум Нога Страна Стојат Зголемување За KTM 1290

959.52
DEN 652.00 -32 %

Износ
Това е достапна


. Потпирачот Рампа,од страна на Потпирачот Стојат Продолжување Плоча,Трајни Biker Удар Стојат Увеселителен парк,Поддршка Плоча за KTM DUKE 125 200 390 Состојба : 100% Сосема нов и одличен квалитет на Материјалот : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Боја : како на сликата покаже Тежина : 50g Своите стилски дизајн, совршено, Трајни! Пакет содржи : 1 X Страна Потпирачот Стојат Продолжување Плоча Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура

Повеќе информации

Тип На Објект:
Стои
Објектот Должина:
1cm
Материјал Тип:
CNC Алуминиум 6061 Елоксирани
Објектот Тежина:
150g
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
1290 ADV
Објектот Ширина:
1cm
Пакет Се Вклучени:
1 Парче Алуминиум Страна Стојат Enlarger
боја:
како Слика
Fitment 1:
За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура
Состојба:
100% Сосема Нов И Одличен Квалитет
мотор направи :
за ktm