.

Uodesign Mens Целосна Iced Од Кристал Златна Боја Плоштадот Куче Ознака Pendant Кубанската Синџир Хип Хоп Blingbling Ѓердан

Uodesign Mens Целосна Iced Од Кристал Златна Боја Плоштадот Куче Ознака Pendant Кубанската Синџир Хип Хоп Blingbling

239.52
DEN 204.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
UODESIGN
Број На Модел На:
0001
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Функција:
Часовникот За Аларм,Период Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
Животните
is_customized:
Yes