.

1pc 25cm Ткиво Хартија Саќе Топки Украси за Свадба, Роденден Бебе Туш Партија Материјали

1pc 25cm Ткиво Хартија Саќе Топки Украси за Свадба, Роденден Бебе Туш Партија Материјали

DEN 157.44

Износ
Това е достапна


започнете Цена : $3.45 Цена : $1.95 Цена : $2.68 Цена : $2.58 Цена : $4.68 Цена : $1.90
крајот
Овој оглас е за 1pc 25cm (10") honeycom б бол
Совршена Декорација за Свадба,Крштевка,Бебе/Булчински Туш Забава,Роденден,Божиќ,Продавница Display&Вечера Страни.
Секој саќе топката памук string да се откажам и двојно двострано ленти. Лесно да се соберат, да едноставно се шири секој слој надвор и да се приклучи заедно користење на двојно двострано лента.
Можете да висат од таванот и ѕидот, вратата или шатор.
Совршен мал подарок,убаво се вклопува во внатрешноста поздрав картичка или подарок картичка.
Красат вашата вечера табели со саќе топки, кои ќе се создадат жив прилог!

Повеќе информации

Повод:
Број На Модел На:
саќе хартија декорации
Шема:
Момче & Девојка,Цвет,Невестата & Младоженецот,Животински
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SUNBEAUTY
Големина:
25cm/10