.

1suit J458 DIY Модел се Соберат Почиста Одговараат на Едноставен Прашина Колектор рачно производство на Одлуки за Настава и Технологија на Изработка на

1suit J458 DIY Модел се Соберат Почиста Одговараат на Едноставен Прашина Колектор рачно производство на Одлуки

225.60
DEN 215.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
1suit J458 DIY Модел се Соберат Почиста Одговараат на Едноставен Прашина Колектор рачно производство на Одлуки за Настава и Технологија на Изработка на
Пакетот вклучува : 1suit
Големина на : 6*6*7.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.5 cm
Совети : овој производ е пакет како и неколку резервни делови, можете да ги споделите вашето дете или студентите да се соберат за нив самите, за да се посветам на своите манипулативни способност, и треба да се подготви 2 АА батерии да се вози со себе
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/