.

Beibehang ретро woodgrain Сина позадина носталгични Медитеранот позадина се тркалаат дневна соба позадина тапети за ѕидови 3 d

Beibehang ретро woodgrain Сина позадина носталгични Медитеранот позадина се тркалаат дневна соба позадина тапети

2352.00
DEN 1646.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Материјал : Не-плетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft (Должина) * 1.738 ft (ширина) = 57.05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид на : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. цел доволни количини на време за да се избегне боја разлика од различни серија. wallpaper кои добиваат би можеле да имаат некои брчки на тоа, или и двете цели, но не и ефектот на потрага по лепење на ѕидот.
G 06 ↓↓
G 05 ↓↓
G 04 ↓↓
G 03 ↓↓
G 02 ↓↓
G 01 ↓↓
Позадина на ЛОГОТО екранот

Повеќе информации

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang