.

кружни Пролет snap кука нерѓосувачки челик ЕВТИНИ ЦЕНА со ВИСОК КВАЛИТЕТ

кружни Пролет snap кука нерѓосувачки челик ЕВТИНИ ЦЕНА со ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 133.92

Износ
Това е достапна

Нашата цел е клиентот задоволство!
Враќање & Наплата
1.
За Испорака
1.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е и нашиот мотив за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со најдобро решение.
За Гаранција
1. неисправни предмети мора да бидат пријавени и се врати со рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. По уплатата е јасно, ние ќе ја испрати на парцела во Aliexpress магацин, кој се about3-4days, а потоа заминување од магацин за вашата земја. ви благодариме за вашето трпение. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние не препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, бидејќи тоа е бавен, и тоа trackable кога стигнат до вашата земја од наша страна. Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Т/Т. Ви благодариме!
За Плаќање
1. 12months производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени и / или злоупотребени по приемот). Што може да направи предмети се постигне за да можете лесно!
4.
За Повратни Информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство. Service Transit Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашиот парцела, пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас, во прв пат. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат комплетирани со 3 дена. Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење на број ,специфична причина за враќање и вашиот po#.вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако мора да одбереме тоа, ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата во време и задржи во допир со нив откако на вашиот парцела достигна до вашата земја. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
направени од 304grade нерѓосувачки челик
5pcs по многу
Пред купување, ве молиме да ги прочитате и да ги одржуваме нашите тргување услови во умот. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со Ејми. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. ние не сме одговорни за било врати предизвикани од страна на царината во вашата земја. Ве молиме бидете сигурни дека ќе лево адреса/телефонски број(мобилен телефон)/ поштенски код(поштенски код ) се точни.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
carabiner кука
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Големина:
6*60mm
Површински Третман:
Полиран
Примена:
активности на отворено, кампување, риболов, пешачење, качување, патување и сл.
Објектот:
нерѓосувачки челик пролет snap кука